Rzeczpospolita – patron medialny
"Rzeczpospolita" to jeden z liderów prasy codziennej w Polsce. Od wielu lat znajduje się w czołówce najczęściej cytowanych mediów w naszym kraju. W roku 2014 uzyskała tytuł najbardziej opiniotwórczego medium dekady. Dziennik skierowany jest do profesjonalistów: menedżerów, przedstawicieli wolnych zawodów, przedsiębiorców i specjalistów.
Infor – patron medialny
INFOR PL S.A. to największy polski dostawca profesjonalnych informacji o tematyce prawno-gospodarczej. Od 30 lat ugruntowuje na rynku pozycję lidera w swojej branży. Do najbardziej rozpoznawalnych marek INFOR-u należą m.in. "Dziennik Gazeta Prawna” oraz tematyczne serwisy internetowe infor.pl, gazetaprawna.pl, dziennik.pl oraz forsal.pl. Oprócz tego od wielu lat budowany portfel profesjonalnych produktów papierowo-internetowych (m.in. „Monitor księgowego”, „Rachunkowość Budżetowa”, ”Personel i Zarządzanie”, „Gazeta Samorządu i Administracji”), platformy internetowe IFK, IRB, aplikacja INFORORGANIZER, a także bogata grupa produktów INFORLEX.PL. Informacje o OKP na stronie INFOR dostepne są tutaj: https://ksiegowosc.infor.pl/wiadomosci/3075628,XX-Ogolnopolska-Konferencja-Podatkowa-Prawa-czy-podatki-56-listopada.html
praktykiprawnicze.pl – patron medialny
Portal Pracy i Praktyk Prawniczych praktykiprawnicze.pl to platforma dostarczająca studentom i absolwentom prawa informacji o ścieżce zawodowej, przyszłej karierze oraz gotowe rozwiązania w zakresie praktyk zawodowych i pracy etatowej.