940×788 wzory postów OKP – 26.10
Deloitte w Polsce znajduje się wśród wiodących firm realizujących profesjonalne usługi doradcze w ramach sześciu najważniejszych obszarów: audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa gospodarczego, zarządzania ryzykiem, doradztwa finansowego oraz prawnego. Doradztwo podatkowe świadczone przez Deloitte to kompleksowe usługi obejmujące wszystkie aspekty działalności gospodarczej. Deloitte jest największą firmą doradztwa podatkowego w Polsce wg rankingu dziennika „Rzeczpospolita” (2018). Pozycję lidera utrzymuje już kolejny rok z rzędu. Deloitte zatrudnia ponad 700 specjalistów i doradców podatkowych w 9 biurach. Obsługuje kilkaset podmiotów gospodarczych, w tym największe firmy na rynku.
940×788 wzory postów OKP – 26.10
Dentons jest największą globalną firmą prawniczą, oferującą najwyższej jakości doradztwo klientom na całym świecie. Kancelaria zajmuje pozycję lidera w zestawieniu „Indeks Elitarnych Globalnych Firm Acritas”, zdobyła nagrodę „BTI Client Service 30 Award” i jest regularnie rekomendowana w czołowych rankingach prawniczych oraz publikacjach biznesowych za innowacyjność w obsłudze klientów, w tym utworzenie Nextlaw Enterprise, spółki zajmującej się wspieraniem innowacji i nowych technologii w doradztwie prawnym. Dzięki swojej policentryczności, zaangażowaniu w rozwój różnorodności i integracji oraz wiedzy na światowym poziomie, Dentons zmienia status quo na rynku usług prawniczych wspierając klientów w społecznościach, w których żyjemy i pracujemy.
EY – partner konferencji
EY jest globalną firmą doradczą, świadczącą usługi doradcze w zakresie: audytu, doradztwa podatkowego, biznesowego i transakcyjnego. Pomaga przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. W Polsce zatrudnia ponad 3000 specjalistów, pracujących w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu. Prowadzi liczne projekty dla klientów na całym świecie i z różnych branż.
940×788 wzory postów OKP – 26.10 (2)
KIDP jest samorządem zawodowym polskich doradców podatkowych. Izba została powołana 1 stycznia 1997 r. na mocy ustawy o doradztwie podatkowym. Należy do niej blisko 9000 doradców podatkowych z całej Polski. Członkami Izby są doradcy podatkowi, którzy zdali państwowy egzamin pisemny oraz ustny, odbyli praktyki zawodowe, a także złożyli wniosek o wpis na listę. Warunkiem koniecznym do wpisu na listę doradców podatkowych jest posiadanie wyższego wykształcenia oraz pełnej zdolności do czynności prawnych.
940×788 wzory postów OKP – 26.10 (1)
W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 250 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego, audytu i doradztwa IT. W Polsce PwC posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Lublinie, oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia 6000 osób w tym 1000 osób w obszarze technologii. Dowiedz się więcej na pwc.pl/kariera
Russell Bedford – partner konferencji
Grupa Russell jest członkiem międzynarodowej sieci niezależnych firm doradczych Russell Bedford International, zrzeszających prawników, audytorów, doradców podatkowych, księgowych, finansistów oraz doradców biznesowych. Na rynku polskim działają od 2011 roku pod szyldem Russell Bedford Poland. Ich biura znajdują się w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Pracuje w nich ponad 70-osobowy zespół specjalistów, zajmujący się kompleksową obsługą zarówno przedsiębiorstw, jak i podmiotów indywidualnych. Są to zawsze osoby z doświadczeniem, wysokim wykształceniem i szeroką wiedzą, a przede wszystkim z pasją. Wychodzą z założenia, że ludzie to największy potencjał każdej z firm. Podstawą ich działalności są: prawo, podatki, audyty, księgowość, ubezpieczenia, szkolenia oraz doradztwo biznesowe i giełdowe. Zajmujemy się także: ochroną danych osobowych (RODO), świadczymy usługi audytorskie i poświadczające, zapewniamy obsługę księgową i kadrowo-płacową, doradztwo gospodarcze, wyceny finansowe i alternatywne fundusze inwestycyjne. Asystują także w procesach restrukturyzacji czy sprzedaży przedsiębiorstw na wszystkich etapach, od planowania transakcji, aż po wsparcie merytoryczne po jej zamknięciu.
Stowarzyszenie Naukowe Prawa Podatkowego – partner merytoryczny
Stowarzyszenie Naukowe Prawa Podatkowego powstało w 2014 r. w Krakowie, gdzie ma swoją siedzibę. Do marca 2019 r. nosiło nazwę Stowarzyszenie Doktorantów i Doktorów Prawa Podatkowego. Zrzesza ono ludzi, których naukowe zainteresowania koncentrują się wokół problematyki prawa podatkowego. Założycielami Stowarzyszenia byli doktoranci prawa podatkowego z różnych ośrodków akademickich kraju.