Patroni honorowi

 

Polskie Stowarzyszenie Bitcoin zostało powołane w celu zwiększenie społecznej świadomości i dostępu do wiedzy na temat technologii cyfrowej, którą reprezentuje Bitcoin. Działaniom Stowarzyszenia przyświeca idea upowszechniania wiedzy i zastosowania Bitcoina jako ogólnodostępnego środka transakcyjnego. Stowarzyszenie działa na terenie Polski, skupiając zwolenników i użytkowników Bitcoina, w tym programistów, przedsiębiorców, prawników, finansistów, księgowych oraz wszystkich tych osób, które są zainteresowane Bitcoinem i innymi kryptowalutami. Jego zdaniem jest promowanie wykorzystania Bitcoina oraz technologii Blockchain poprzez publikacje (również Internetem), wystąpienia publiczne, w tym na konferencjach, seminariach i spotkaniach.

 

 

Krajowa Izba Gospodarcza jest największą niezależną organizacją biznesu w Polsce. Powstała w 1990 roku. Reprezentuje największą liczbę przedsiębiorców, łącząc ponad 150 organizacji biznesowych. Strategiczne obszary działalności Izby to: rzecznictwo interesów polskich przedsiębiorców, współpraca międzynarodowa, wspieranie polskiego eksportu oraz realizacja projektów unijnych.

 

 

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji jest platformą firm działających na rzecz cyfrowej transformacji gospodarki i modernizacji państwa. Misją Izby jest współtworzenie fundamentów cyfrowego rozwoju. PIIT reprezentuje interesy gospodarcze firm przemysłu teleinformatycznego realizujących światowej klasy cyfrowe produkty i usługi, pracuje na rzecz dobrych regulacji i procedur, które umożliwiają cyfrowy rozwój i modernizację Państwa, przy zachowaniu zasad swobody gospodarczej oraz promuje kompetencje, procesy oraz dobre praktyki wspierające cyfrową transformację oraz upowszechnianie społecznie korzystnych innowacji.

 

Akademia Leona Koźmińskiego jest uczelnią o szerokim profilu biznesowym, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Jest jedyną uczelnią w Polsce, która posiada akredytacje międzynarodowe: AACSB, EQUIS, AMBA i CEEMAN; ma też ocenę wyróżniającą Polskiej Komisji Akredytacyjnej dla kierunków: zarządzanie, prawo, administracja oraz finanse i rachunkowość. Według rankingów krajowych oraz międzynarodowych jest najlepszą polską uczelnią biznesową i liderem kształcenia menedżerskiego w Europie Środkowej. Jest też jedną z najbardziej umiędzynarodowionych uczelni w Polsce – studiuje w niej półtora tysiąca obcokrajowców reprezentujących ponad 70 narodowości. Na studiach licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych co roku kształci około 8000 osób.

 

 

Patroni medialni

 

Rzeczpospolita to jeden z liderów prasy codziennej w Polsce. Od wielu lat znajduje się w czołówce najczęściej cytowanych mediów w naszym kraju. W roku 2014 uzyskała tytuł najbardziej opiniotwórczego medium dekady. Dziennik skierowany jest do profesjonalistów: menedżerów, przedstawicieli wolnych zawodów, przedsiębiorców i specjalistów.

„Rzeczpospolita” w unikalny sposób łączy treści ogólnoinformacyjne ze specjalistycznymi. Na łamach dziennika czytelnik znajdzie różnorodną tematykę: od polityki, tematyki społecznej, wyjątkowej publicystyki, kultury i sportu po informacje gospodarcze, ekonomiczne i porady prawne znakomitych ekspertów. Uzupełnieniem codziennych wydań jest żyjący 24 godziny na dobę serwis rp.pl.

 

 

JPK Traders stanowi wiodące źródło informacji kryptowalutowych. W rzeczywistości, w której wiele niuansów świata kryptowalut stanowi wyzwanie w podejmowaniu decyzji opartych na wiedzy, zapewnia informacje, które pomagają w pełni wykorzystać tę najnowocześniejszą branżę. Zespół ekspertów ds. kryptowalut dokłada wszelkich starań, aby wydawać rozsądne rekomendacje dotyczące najlepszych i najbezpieczniejszych kryptowalut do inwestowania. Umiejętności w zakresie badań i interpretacji pozwalają identyfikować najlepsze ICO, giełdy i portfele, które są bezpieczne i niezawodne.

 

 

Bithub.pl jest największym polskim portalem internetowym o tematyce kryptowalut i technologii blockchain. Na portalu znajdują się najnowsze informacje ze świata kryptowalut, ciekawe artykuły, poradniki, analizy techniczne, relacje z konferencji oraz wywiady. Dzięki materiałom na portalu zdobędziesz i poszerzysz wiedzę o kryptowalutach, a także będziesz na bieżąco z najnowszymi informacjami.

Praktykiprawnicze.pl to portal dostarczający informacji na temat możliwości odbycia praktyki, inicjatyw, konkursów, wydarzeń i projektów dotyczących prawniczego rynku pracy.Witryna dostarcza informacji związanych z planowaniem przyszłej kariery zawodowej, a także skupia w jednym miejscu oferty przeznaczone dla studentów prawa i administracji oraz młodych prawników.