Partnerzy

Współorganizator Konferencji

 

Akademia Leona Koźmińskiego jest uczelnią o szerokim profilu biznesowym, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Jest jedyną uczelnią w Polsce, która posiada akredytacje międzynarodowe: AACSB, EQUIS, AMBA i CEEMAN; ma też ocenę wyróżniającą Polskiej Komisji Akredytacyjnej dla kierunków: zarządzanie, prawo, administracja oraz finanse i rachunkowość. Według rankingów krajowych oraz międzynarodowych jest najlepszą polską uczelnią biznesową i liderem kształcenia menedżerskiego w Europie Środkowej. Jest też jedną z najbardziej umiędzynarodowionych uczelni w Polsce – studiuje w niej półtora tysiąca obcokrajowców reprezentujących ponad 70 narodowości. Na studiach licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych co roku kształci około 8000 osób.

 

Partner merytoryczny

Stowarzyszenie Doktorantów i Doktorów Prawa Podatkowego powstało w marcu 2014 r. w Krakowie, gdzie ma swoją siedzibę. Zrzesza ono ludzi, których naukowe zainteresowania koncentrują się wokół problematyki prawa podatkowego. Założycielami Stowarzyszenia są doktoranci z różnych ośrodków akademickich krajuStowarzyszenie ma za cel działanie na rzecz rozwoju nauki prawa podatkowego oraz popularyzację wiedzy o prawie podatkowym.  Kierunki te realizowane są poprzez działalność naukową, dydaktyczną, szkoleniową, a także poprzez integrację środowiska osób naukowo zainteresowanych prawem podatkowymStowarzyszenie do swojego grona zaprasza wszystkich zainteresowanych tą problematyką, którzy wspierają te cele.

 

Partner Panelu „Cyfryzacja kontroli podatnika”

 

MDDP jest jedną z wiodących polskich firm doradczych świadczącą kompleksowe usługi w zakresie podatków, prawa, business consultingu, finansów, outsourcingu księgowości i naliczania wynagrodzeń, audytu oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji. Zatrudniamy ponad 220 osób w biurach w Warszawie i Katowicach. Wśród naszych Klientów są czołowe koncerny międzynarodowe oraz największe polskie spółki ze wszystkich sektorów gospodarki.

Partnerzy

 

EY to międzynarodowa firma świadcząca usługi doradcze w zakresie: audytu, doradztwa podatkowego, biznesowego i transakcyjnego. Zatrudniamy ponad 1400 profesjonalistów w naszych biurach w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Wszystkie nasze działania są wspierane wiedzą i doświadczeniem ponad 152 000 pracowników z 700 biur w 140 krajach.

 


KPMG Tax M. Michna sp.k. posiada biura w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach, w których zatrudnionych jest około 200 profesjonalistów, w tym około 100 licencjonowanych doradców podatkowych, radców prawnych i biegłych rewidentów.

Doradcy podatkowi KPMG pomagają klientom w bezpiecznym i efektywnym rozliczaniu podatków. Bronią interesów i reprezentują podatników w sporach z organami skarbowymi. Pomagają korzystać z krajowej i unijnej pomocy publicznej. Obsługujemy ponad 1000 klientów ze wszystkich sektorów gospodarki (m.in. nieruchomości, sprzedaż detaliczna, produkcja dóbr konsumpcyjnych, sektor farmaceutyczny, telekomunikacyjny, bankowo-finansowy). Pracując z nami będziesz doradzać przy największych transakcjach biznesowych w Polsce, będziesz ułatwiać inwestorom zagranicznym poruszanie się w polskiej rzeczywistości i współtworzyć najbardziej efektywne podatkowo koncepcje oraz strategie działań dla wielkich korporacji.